JAKUB JASTRZĘBSKI

Fizjoterapeuta / Igłoterapia / Odnowa biologiczna / Praca ze sportowcami

Absolwent Wyższej Szkoły Mazowieckiej (fizjoterapia) oraz medycznego studium policealnego w Siedlcach (technik masażysta).

 

Od 2006 roku pracował w przychodniach rehabilitacyjnych w Warszawie i Siedlcach. Profesjonalnie opiekował się sportowcami  w Siedleckim Klubie Koszykówki, Klubie Przyjaciół Siatkówki oraz MKP Pogoń Siedlce.
Od 2014 roku prowadzi własną działalność gospodarczą świadczącą usługi rehabilitacyjne.
Od wielu lat zaangażowany we współpracę z Fundacją dla Dzieci z Cukrzycą.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach:
– Kinesiotaping – Tomasz Senderek,
– PNF – Ewa Górna,
– Techniki pozycyjnego uwalniania nerwowego mięśniowego – Leon Chaitow,
– Terapia manualna wg dr Ackermanna,
– Terapia Manualna koncepcji Gera Plaatsmana,
– Sucha igłoterapia z elementami mezoterapii – Robert Trybulski.
 telefon: 660 662 611

ANIA MALISZKIEWICZ

Fizjoterapeuta / Masażysta / Opieka nad zespołami sportowymi

Dyplomowany masażysta, aktualnie w trakcie kończenia studiów na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.

Ania od ponad 4 lat pracuje z pacjentami metodą powięziową oraz MTG (masaż tkanek głębokich)

W tych metodach techniki oparte są na rozluźnianiu mięśniowo-powięzowym, z wykorzystaniem ruchu biernego bądź czynnego przez pacjenta.

Terapia niezwykle skuteczna w leczeniu bólu i dysfunkcji narządów ruchu.

Ania również od 4 lata pracuje z najmłodszymi pacjentami w drugiej klinice jako rehabilitant dzieci z mózgowym porażeniem.

Ania cały czas podnosi swoje kwalifikacje i w tym roku ukończyła kurs: -Suche igłowanie- medyczna akupunktura- Miłosz Parachimowicz

telefon: 732 814 925

ANIA KOZIESTAŃSKA-CABAJ

Dyplomowany masażysta

Absolwentka Medycznego studium policealnego w Siedlcach na kierunku Technik Masażysta. Od ukończenia szkoły czyli ponad 6 lat cały czas pracująca w zawodzie w gabinecie rehabilitacyjnym i integracji sensorycznej, w ośrodkach sportowych : Crossfit, squash, klubach fitness i siłowniach. Specjalizująca się w masażu leczniczo-sportowym.
Ukończyła kursy :
-Terapię narzędziowa
-Kinesioteiping sportowy
-Stawianie Chinskich Baniek Ogniowych
-Certyfikowany trener Blackroll.
Jak sama osobie mówi “praca masażysty to nie tylko mój zawód, ale moja pasja i chęć niesienia pomocy w powrocie do zdrowia i dbania o lepszą sprawność fizyczną moich pacjentów”

telefon:517 915 883

PAWEŁ WAWRYNIUK

Fizjoterapeuta/ Trener medyczny/ Masażysta

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej (Fizjoterapia) o specjalizacji sportowej. Paweł stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
W swojej pracy łączy techniki manualne z elementami treningu medycznego, co pozwala w szerszym aspekcie spojrzeć na problem, dysfunkcje i dać pacjentowi to, co jest mu potrzebne w jego powrocie do zdrowia i lepszego samopoczucia.
Jak sam mówi “uważam, że dobrze wyedukowany i uświadomiony pacjent to połowa sukcesu w jego powrocie do sprawności i funkcjonowania bez bólu.”

Ukończył kursy:

– Masaż Tkanek Głębokich w Projekt Masaż,
– Terapia Dysbalansu Kręgosłupa w Projekt Masaż
– szkolenie TRENER MEDYCZNY w BodyWork
– szkolenie Return to Sport po ACL w Klinice Chirurgii Kolana dr. Słynarskiego
-Geodynamiczno-reflektoryczny algorytm leczniczy – GRAL I, Terapia manualna według dr. Aleksandra Bieleckiego D.O.
-Instruktor treningu z własną masą ciała(Kalistenika i Street Workout) lvl 1 i 2 w Ghetto Workout Poland

Paweł chętnie niesie pomoc najmłodszym i zorganizował charytatywna akcje z ,,Podlasia nad Bałtyk kajakiem dla małej Sandry”

telefon: 533 704 474

MONIKA KRUSIŃSKA

Recepcja

Monika w naszej klinice pracuje głównie w soboty oraz w tygodniu w godzinach wieczornych. Obsługuje klientów korzystających z kapsuły floatingowej.

JAROSŁAW KRUPA

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

Ponad 11 lat doświadczenia w sprzedaży. Jarek kontroluje wszelkie działania handlowe kliniki. Opracowuje plany i wdraża  poszczególne działania marketingowe. Koordynuje i nadzoruje kampanie reklamowe. Współpracuje z partnerami zewnętrznymi, jest odpowiedzialny za całokształt działań związanych z pozytywnym kreowaniem wizerunku naszej kliniki.  Jarek zarządza również naszymi social mediami oraz zajmuje się obsługą klienta VIP.  W wolnym czasie dowozi również vouchery do naszych klientów.
telefon: 538 150 150