Odnowa biologiczna Siedlce

Zadbaj o zdrowie, urodę i sprawność dzięki profesjonalnym zabiegom z zakresu odnowy biologicznej w naszej przychodni w Siedlcach.

spa stones

Usługi odnowy biologicznej w Siedlcach

W ProActive Sport Clinic mogą Państwo skorzystać z następujących usług:

Masaże

Celem masażu relaksacyjniego jest uspokojenie organizmu. Pomaga nie tylko zrelaksować ciało, ale i umysł. Zmniejsza stres i pomaga uzyskać poczucie pełnego odprężenia .

Zabiegi na twarz

Proponowane zabiegi poprawiają ukrwienie i odżywienie twarzy. Oczyszczają, zapewniają ukojenie, nawilżenie oraz wygładzenie skóry. Dzięki cyklicznym zabiegom można osiągnąć długotrwały efekt poprawy wyglądu.

Zabiegi na ciało

Zdrowa skóra wymaga zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki peelingowi i maskom, możemy oczyścić, odżywić i nawilżyć ciało.

Zabiegi SPA na dłonie i stopy

Zabiegi pielęgnacyjne znacznie poprawiają stan dłoni i stóp, które codziennie narażone są działanie szkodliwych czynników. Po zabiegu skóra staje się miękka i aksamitnie gładka, a stan paznokci ulega znaczącej poprawie.

Zapraszamy zapoznania się z cennikiem usług odnowy biologicznej.

Czy warto skorzystać z odnowy biologicznej?

Odnowa biologiczna to regeneracja organizmu. Pomaga osiągnąć równowagę psychiczną i fizyczną. Korzystać z niej regularnie powinni sportowcy, ale tak naprawdę zalecana jest dla wszystkich osób dorosłych.

Odnowa biologiczna przede wszystkim dostarcza nam poczucia odprężenia i relaksu. Uodparnia na przyszłe choroby i stres. Często jest też miłym sposobem na spędzenie czasu, uporządkowanie myśli i uspokojenie organizmu. 

Pełnej odnowy biologicznej nie da się zapewnić samemu. Potrzebna jest pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą w stanie pomóc i dobrać zabiegi pod indywidualny przypadek.

Poznaj nasz zespół

W ProActive Sport Clinic opiekować się Tobą będzie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści

Kuba
Marek
Ania proactive sport clinic

Zabiegi odnowy biologicznej w Siedlcach

Zarezerwuj wizytę online

ProActive Sport Clinic

ul. Jana Pawła II 8, 08-110 Siedlce

Telefon 660 662 611
Email info@proactivesportclinic.pl