Masaż Siedlce

Skorzystaj z usług doświadczonych masażystów. Pozbądź się bólu raz na zawsze – umów się na profesjonalny masaż leczniczy w Siedlcach !

Telefon 660 662 611

Usługi masażu w Siedlcach

W ProActive Sport Clinic mogą Państwo skorzystać z usług w następujących obszarach:

  • Masaż leczniczy

Korzystny wpływ masażu na stan naszego ciała i umysłu jest znany od tysiącleci. Istnieją dowody na to, że był stosowany przez Chińczyków już 3000 lat p.n.e. Jego korzenie sięgają starożytności. Z czasem sztuka masażu przyjęła formę którą znamy obecnie i jest powszechnie ceniony i stosowany.

Masaż leczniczy

Jeśli odczuwasz bóle kręgosłupa, mięśniowe, napięciowe bóle głowy, borykasz się z ograniczoną ruchomością stawów oraz takimi jednostkami chorobowymi jak m.in. rwa kulszowa, rwa udowa, zespół cieśni nadgarstka, ostroga czy parestezje to zapraszamy do naszej kliniki na profesjonalny masaż rehabilitacyjny bardzo skuteczną i efektywną  metodą MTG.

Metoda MTG  (Masaż Tkanek Głębokich) to forma manualnej pracy z ciałem. To świadome, nieschematyczne podążanie za funkcją układu mięśniowo-powięziowego. Bezpośredni rodzaj pracy zwiększający gibkość i ruchomości tkanek miękkich. Poprawa ich jakości w ergonomiczny i ekonomiczny sposób. Jest to coraz popularniejsza forma terapii i masażu, która pozwala na skuteczne rozwiązywanie zaburzeń w obrębie narządu ruchu (i nie tylko). Spokojnie można powiedzieć, że jest to najskuteczniejsza forma masażu leczniczego. Po pierwszej wizycie odczujesz znaczącą różnicę ! 

 

W masażu tkanek głębokich należy wyróżnić techniki pracy przedramieniem, łokciem, pięścią, paliczkami, opuszkami palców czy nasadą ręki. Każda z wyżej wymienionych technik  jest indywidualnie dobierana do masowanej osoby i opracowywanego problemu w celu usunięcia napięć i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego w sposób bezpieczny, łagodny i bezbolesny (o ile to możliwe) dla pacjenta. Podczas masażu  pacjent nie jest tylko biernym odbiorcą, ale aktywnie uczestniczy w terapii poprzez wykonywanie ściśle określonych ruchów mających na celu zwiększenie skuteczności dobranej techniki, zwiększając tym samym rozluźnienie tkanek. Mogą być to ruchy czynne wykonywane przez pacjenta, bądź bierne wykonywane przez masażystę.

 

Masaż tkanek głębokich w sporcie

Zastosowanie masażu tkanek głębokich idealnie sprawdza się w pracy u sportowców, gdy po ciężkim treningu lub meczu możemy popracować na układzie mięśniowo-powięziowym oraz możemy znormalizować napięcie w obrębie kręgosłupa, kończyn dolnych lub górnych. Techniki masażu tkanek głębokich możemy też wpleść w terapię manualną. Pozwoli to na pełne rozluźnienie się pacjenta i zaangażowanie jego organizmu w leczenie.

 

Umów się na wizytę już dziś !

Ania Maliszkiewicz nr 732 814 925

Piotr Golatowski nr 662 442 843

Agnieszka Krasuska nr 518 925 065

Ania Koziestańska nr 517 915 883

 

 

Ceny masażu | Siedlce

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy krótki (25 minut) -90 zł

Masaż leczniczy długi (50 minut) – 140 zł

Zarezerwuj wizytę online

masaż leczniczy siedlce

ProActive Sport Clinic

ul. Jana Pawła II 8, 08-110 Siedlce

Telefon 660 662 611